Česky English (UK) Deutsch (DE)

Technologie

BARVY

DESÍTKY BAREV SKLADEM Základní řada asi 200 barev bavlny a syntetických vláken.
Přizpůsobíme barvu vaší barvě Pantone.

BARVENÍ NA ZAKÁZKU zabezpečíme barvení přízí podle vašich specifických potřeb
barvení bavlny provádíme od 20 kg materiálu v jedné barvě, což představuje zhruba + 15 Kč/pár. (dodací doba 6-7 týdnů) Barvení polyamidu nedoporučujeme

 
P3140145 P3140167 P3140151
 

MATERIÁLY

lycraLYCRA Lycra je celosvětově nejuznávanější elastické vlákno s registrovanou ochrannou známkou spol. INVISTA, dříve DuPont. Ponožky s vláknem LYCRA ℗ jsou flexibilní, perfektně padnou a zajišťují vysoký komfort nošení.

stopbacteriaSILTEX POLYPROPYLEN Aktivní ionty stříbra brání růstu bakterií, hub a plísní, čímž výrazným způsobem redukují vznik nepříjemných pachů a udržují biologickou rovnováhu pokožky. Při použití v ponožce způsobují hygienickou svěžest chodidla při rozmanitých činnostech.

borgolonBORGOLON NYLON Jedná se o polyamidové syntetické vlákno s nejvyšší odolnosti vůči tahu, trhání a oděrům, které je nejčastěji známé pod obchodním názvem Nylon a Perlon. Do ponožek se přidává hlavně pro zvýšení pevnosti zátěžových míst jak do paty a špičky, tak do těla ponožky. Další vlastností je schnopnost odvodu vlhkosti vně ponožky.

bavlnaACTIVE COTTON Bavlna s příměsí polyesteru pro lepší odvod vlhkosti z těla ponožky. Lépe schne, nezadržuje vlhkost. Materiál je vhodný jak pro sportovní účely, tak jakoukoli jinou činnost.

 
P3140163 P3140088 P3140152
 

PLETENÍ

Vaše návrhy jsou vytkávané do ponožky při samotné výrobě. Používáme výhradně zařízení s jemným (počet jehel 144) a velmi jemným dělením (počet jehel 160-168), což má za důsledek velmi jemné a zřetelné vzorování. Jemnost stroje je parametr udávající počet jehel po obvodě válce a rovná se počtu sloupců pleteniny v obvodu ponožky.

 

BALENÍ

Vaše ponožky dodáme vždy precizně zabalené. Vybrat si můžete z následujících možností balení. Každý pár ponožek je zabalený do průhledného uzavíratelného sáčku. Tyto sáčky není možné potisknout na zakázku.

hacek

PAPÍROVÝ PŘEBAL S HÁČKEM  Takto balený pár ponožek je vhodný pro prezentaci na prodejních stojanech a je možné je zakázkově potisknout. Součástí je informace o materiálovém složení.

etiketa

PAPÍROVÝ SAMOLEPICÍ PÁSEK Spojuje pár ponožek přes vrchní lem. Je možné ho zakázkově černobíle potisknout z vnější strany. Součástí je informace o materiálovém složení.

etiketa

PLASTOVÝ SÁČEK Ponožky je možné zabalit do průhledného uzavíratelného sáčku. Tyto sáčky není možné potisknout na zakázku. Ponožky bez jiného přebalu mají informace o materiálovém složení na přelepce na sáčku.