Česky English (UK) Deutsch (DE)

Technologie

BARVY

DESÍTKY BAREV SKLADEM Základní řada asi 200 barev bavlny a syntetických vláken.
Přizpůsobíme barvu vaší barvě Pantone.

BARVENÍ NA ZAKÁZKU zabezpečíme barvení přízí podle vašich specifických potřeb
barvení bavlny provádíme od 20 kg materiálu v jedné barvě, což představuje zhruba + 15 Kč/pár. (dodací doba 6-7 týdnů) Barvení polyamidu nedoporučujeme

 

MATERIÁLY

lycraLYCRA Lycra je celosvětově nejuznávanější elastické vlákno s registrovanou ochrannou známkou spol. INVISTA, dříve DuPont. Ponožky s vláknem LYCRA ℗ jsou flexibilní, perfektně padnou a zajišťují vysoký komfort nošení.

stopbacteriaSILTEX POLYPROPYLEN Aktivní ionty stříbra brání růstu bakterií, hub a plísní, čímž výrazným způsobem redukují vznik nepříjemných pachů a udržují biologickou rovnováhu pokožky. Při použití v ponožce způsobují hygienickou svěžest chodidla při rozmanitých činnostech.

borgolonBORGOLON NYLON Jedná se o polyamidové syntetické vlákno s nejvyšší odolnosti vůči tahu, trhání a oděrům, které je nejčastěji známé pod obchodním názvem Nylon a Perlon. Do ponožek se přidává hlavně pro zvýšení pevnosti zátěžových míst jak do paty a špičky, tak do těla ponožky. Další vlastností je schnopnost odvodu vlhkosti vně ponožky.

bavlnaACTIVE COTTON Bavlna s příměsí polyesteru pro lepší odvod vlhkosti z těla ponožky. Lépe schne, nezadržuje vlhkost. Materiál je vhodný jak pro sportovní účely, tak jakoukoli jinou činnost.

 

PLETENÍ

Vaše návrhy jsou vytkávané do ponožky při samotné výrobě. Používáme výhradně zařízení s jemným (počet jehel 144) a velmi jemným dělením (počet jehel 160-168), což má za důsledek velmi jemné a zřetelné vzorování. Jemnost stroje je parametr udávající počet jehel po obvodě válce a rovná se počtu sloupců pleteniny v obvodu ponožky.

 

BALENÍ

Vaše ponožky dodáme vždy precizně zabalené. Vybrat si můžete z následujících možností balení. Každý pár ponožek je zabalený do průhledného uzavíratelného sáčku. Tyto sáčky není možné potisknout na zakázku.

hacek

PAPÍROVÝ PŘEBAL S HÁČKEM  Takto balený pár ponožek je vhodný pro prezentaci na prodejních stojanech a je možné je zakázkově potisknout. Součástí je informace o materiálovém složení.

etiketa

PAPÍROVÝ SAMOLEPICÍ PÁSEK Spojuje pár ponožek přes vrchní lem. Je možné ho zakázkově černobíle potisknout z vnější strany. Součástí je informace o materiálovém složení.

etiketa

PLASTOVÝ SÁČEK Ponožky je možné zabalit do průhledného uzavíratelného sáčku. Tyto sáčky není možné potisknout na zakázku. Ponožky bez jiného přebalu mají informace o materiálovém složení na přelepce na sáčku.