Česky English (UK) Deutsch (DE)

Jak objednat?

OBJEDNÁNÍ

1 VÝBĚR PRODUKTU A POPTÁVKA Prohlédněte si naše stránky a vyberte si ten správný produkt, který vyhovuje vaším požadavkům. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme. Jakmile si vyberete, zašlete poptávku.

2 CENOVÁ NABÍDKA Na základě vaší poptávky připravíme cenovou nabídku. Minimální množství pro výrobu ponožek je 300 párů od modelu a zároveň 50 párů od velikosti.

3 GRAFICKÝ NÁVRH Zašlete nám loga a detailní popis představy, jak by ponožky měly vypadat. K zakreslení požadavků můžete použít naše šablony, případně jakýkoli jiný nákres ponožky. První grafický návrh vám zašleme do dvou dní. Ten můžete schválit, nebo požadovat jeho změnu.

4 VÝROBA Po schválení a zaplacení zálohové faktury (obvykle ve výši 5 - 50 % celkové částky) přistoupíme k přípravě vzorku ponožky, který bude následně vyfocen a zaslán vám e-mailem ke schválení. V případě, že požadujete fyzický vzorek, bude vám vystavená vrátná zálohová faktura.

5 ODSOUHLASENÍ PŘED VÝROBOUAUTOMATICKÝ VZOREK - Před spuštením výroby začneme s přípravou vzorku, který poté vyfotíme a zašleme e-mailem ke schválení.
VOLITELNÝ VZOREK – Na vaši žádost připravíme fyzický vzorek vytvořený na základě odsouhlaseného grafického návrhu. Při tomto postupu účtujeme vratnou zálohu.

6 FAKTURACE A DODÁNÍ Při objednání a fakturaci počítejte s navýšením objednávky o 5-15 párů od jednoho designu. Toto je nezbytný nárůst s ohledem na výrobní proces. Před odesláním objednávky vám vystavíme konečnou fakturu. V případě, že požadujete zaslání fyzického vzorku ponožky, bude vám před jeho výrobou vystavena vrátná zálohová faktura, která vám bude zúčtována v konečné faktuře.

Po zaplacení faktury odešleme balík se zbožím Českou poštou, nebo smluvním přepravcem, případně je možné odeslat zboží na dobírku. Termín dodání je zhruba 4-8 týdnu od zaplacení zálohové faktury a s každým zákazníkem bude sjednán individuálně. Termín dodání fyzického vzorku je 3-4 týdny. V případě, že požadujete expresní dodání objednávky, neváhejte se nás zeptat.

DODACÍ LHŮTY

1-2 PRACOVNÍ DNY trvá zaslaní grafického návrhu. Úpravy návrhu jsou obvykle zpracované během jednoho pracovního dne.

3-4 TÝDNY počítejte na výrobu a zaslání fyzického vzorku ponožky, pokud tuto službu požadujete.

4-8 TÝDNŮ 4-8 TÝDNŮ potřebujeme na zaslání celé objednávky. (0-1000 ks - 4 týdny, 1000-2000 ks - 5 týdnů, 2000-3000 ks - 6 týdnů, nad 3000 ks - na dotaz)

DOPRAVA

ČESKÁ REPUBLIKA >Po ČR posíláme zásilkovou službou GEIS, cena za 1 balík je 100,- Kč bez DPH, do druhého pracovního dne.

SLOVENSKO Na Slovensko posíláme zásilkovou službou GEIS, cena za 1 balík je 10,- Euro bez DPH, do druhého pracovního dne.

EU A ZBYTEK SVĚTA Po Evropě a zbytku světa posíláme službou UPS, cena dle velikosti a váhy zásilky. Služba UPS Standard (pouze Evropa, doručení 2-3 pracovní dny).